Skip to content

KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI İLE GÜVENİLİR HİZMET

‘Operasyonel Mükemmeliyet’ Arıç Lojistik’in misyon, değer ve politikalarının temelini oluşturmakta ve hizmet anlayışına bir kültür olarak yansımaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımın bir şirket kültürü haline gelmesindeki en önemli faktör, müşterilere yönelik sürekli geliştirilen uygulamalardır. Müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, ona uygun hizmetler ve çözümler sunmak önemlidir.

ARIÇ LOJiSTiK’TE MÜŞTERi ODAKLI YAKLAŞIM

Müşterilerle karşılıklı, uzun vadeli bir değer ilişkisi yaratmak, müşteriler ile gerçekleştirilen ilişkilerin etkin biçimde yönetilmesi için, satış, pazarlama, hizmet süreçleri ve iş stratejilerinin iyi yönetilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Arıç Lojistik olarak, iş süreçlerimizi teknolojik gelişmelerle paralel olarak yürütmekteyiz.

Arıç Lojistik Uluslararası hizmet ağıyla dünyanın her noktasında!

Mersin’de genel müdürlüğü, İstanbul ve Tekirdağ’da şubeleri bulunan Almanya’da irtibat bürosu bulunan Arıç Lojistik dünyanın her ülkesinde güçlü ağı ve partnerleri ile güçbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Sizlere dünyanın herhangi bir noktasından diğerine mükemmel hizmeti rahatlıkla sunabilmekteyiz. Hizmet ağımızı oluştururken partnerlerimizin de standartları en ince ayrıntıları ile değerlendirilmiş ve uzun soluklu çalışmaların önemi gözönüne alınarak uzun süreli kontratlar yapılmıştır. Arıç Lojistik olarak hedefimiz bayrağımızı dünyanın her ülkesine taşımaktır.

KALİTE BELGELERİMİZ

YETERLİLİK BELGELERİMİZ

Arıç Lojistik; sunduğu lojistik servisler , kurum kültürü ve standartlarımızın tescili olarak ; ISO 9001:2015 ; ISO 14001:2015 ; ISO 22000:2015 ; ISO 45000:2015 belgelerine sahiptir.

Bize

Ulaşın

Karayolu Taşımacılığı Hizmeti Almak İstiyorum!
Çilek Mah. 63176 Sk. No:6 Akdeniz/Mersin
+90 324 233 75 79
info@ariclojistik.com